V-SERVIS | www.pujcovna-lodi-levne.cz | půjčovna lodí, vodácký servis | tel.: 777 662 120 | v-servis@centrum.cz
home - půjčovna lodí půjčovna lodí

vybavení půjčovny / V -servis

telefon

777 662 120v-servis@centrum.cz

Vybavení půjčovny V-servis

Plastové dvoumístné kanoe Vydra Maku, tří až čtyřmístné stabilní kanoe Roka Maku, dvoumístné kanoe Samba, třímístné kanoe Viking, šestimístné nafukovací rafty Colorado, nafukovací třímístné kanoe Baraka, plastové kajaky Bert,  nafukovací rybářský a rekreační kajak Solar, barely, lodní pytle, vodácké vesty s certifikátem ISO, pádla, helmy, házečky, lana a zámky i jiné příslušenství.

 

Kanoe Vydra Maku 2

Loď pro skutečného vodáka! Oblíbená, lety prověřená, zábavná, rychlá, obratná, nejpoužívanější a velice odolná vodácká loď v ČR! Na Vydře jezdí opravdoví vodáci. Doporučujeme lodě Vydra! Tato hezká plastová, 2-3místná kanoe je určena pro širokou vodáckou veřejnost, zvláště pro ty, kteří sjíždějí všechny vodácké terény, včetně jezů, prakticky za jakéhokoliv stavu vody. Výrobní materiál je vysoce odolný proti mechanickému poškození. Váha 37kg, nosnost 300kg, délka 445cm, šíře 83cm. Kanoe je vhodná do jakékoliv vody, zejm. v klidné vodě však prokáže svou rychlost a obratnost. Kanoi lze doplnit třetí plnohodnoutnou pěnovou sedačkou pro třetího vodáka. Problém s místem vyřeší lodní pytel do špice..

 

kanoe Roka Maku 4

Jestli je nějaká 3-4 místná loď stabilní, nezálévá se a vejde se do ní spousta bagáže, pak je to Roka ! Velká a pohodlná, ale i hezká a k tomu není přemrštěně dlouhá jako jiné 3místné typy lodí. Kanoe je navržena tak, aby se dal do její špice vsunout barel ! Má velký výtlak, dobře se manévruje a na jezu vás nezalije. Novinka 2016 ! Délka 450cm, šíře 96cm , nosnost 400kg, váha 45kg. Loď snese opravdu tvrdé zacházení oproti jiným typům lodí. Jednoznačně doporučujeme !

 

 

 

Kanoe Samba 2

2-3 místná plastová loď moderního, klasického vzhledu. Loď je vhodná zejm. pro rekreační vodáky a nováčky. Zkušenější a skutečný vodák dá přednost kvalitní, skladné a rychlé Vydře Maku. Tato loď disponuje dobrou stabilitou, avšak pomaleji se manévruje. Váha 37kg, délka 450cm, nosnost 300kg, šíře cca 88cm. Loď lze dovybavit na střed lodi třetí vkládací pěnovou sedačkou až pro 2 malé děti nebo jednoho dalšího vodáka. Problém s případným nedostatkem místa lze vyřešit lodním pytlem do špice lodi.. 

 

 

Kanoe Samba 4

3-4 místná plastová loď moderního, klasického vzhledu. Loď je vhodná zejm. pro rekreační vodáky a nováčky. Disponuje solidní stabilitou, je však těžší a pomalu se manévruje. Pokud jedete ve třech, uvažujte spíš o dvoumístné Sambě s přídavnou sedačkou - tolik se nenadřete! Pro vícedenní cestování po řece se hodí uvazovací oka, s jejichž pomocí snadno zajistíte své vybavení. Váha 44kg, délka 520cm, nosnost 380kg, šíře cca 89cm. Loď lze taktéž dovybavit čtvrtou vkládací pěnovou sedačkou pro dalšího vodáka. Problém s případným nedostatkem místa lze vyřešit lodním pytlem do špice lodi..  

 

Kanoe Viking 3

Dobře ovladatelná, stabilní,  3-místná plastová kanoe ROTO Viking 1 je určená pro širokou veřejnost, zejm. pro rodiny s dětmi. Půjčovna lodí V-servis disponuje několika takovými rodinnými plastovými kanoemi pro 3 osoby a bagáž. Oproti 3místné Sambě je lehčí a skladnější. Případný nedostatek prostoru pro barely je vhodné řešit použitím lodního pytle do špice lodi. Délka lodi 450 cm, šířka 90 cm, nosnost 300 kg, hmotnost 40 kg.

 

 

Raft Colorado 450

6 místný velice oblíbený rekreační  i závodní člun. Raft váží 37kg, má délku 450 a šířku 160cm. Unese 600kg. Má otevřenou samovylévací záď, takže bazénku v lodi  v případě zalití raftu vodou se bát rozhodně nemusíte.. Raft je vyroben z odolného polyesteru s kaučukem, má ochranné obvodové lano, uvazovací oko, přetlakové ventily a mnoho jiné výbavy. Sedí se na příčných válcích.  Do raftu jsou optimální 2-4 barely při zachování dobrého komfortu posádky.

 

 

Nafukovací kanoe a člun Baraka

Samovylévací nafukovací člun kanoe pro 3 osoby s maximální výbavou vhodný jak pro klidnou rodinnou dovolenou, tak pro lovce adrenalinu na vody typu WW. Pohodlí, bezpečnost, stabilita, komfort je to, co tuhle loď chrakterizuje. Loď však není vhodná do pomalých vod! Ve výbavě Baraky nechybí přetlakový ventil, lana, pumpa, mnoho držáků a madel, odkládacích míst aj. Délka lodi 410,  šíře 105, váha 25kg, nostnost 350kg. Tuto kanoi uplatníte nejen v hlavní sezoně, ale hlavně před sezonou v jarních měsících, kde je obzvlášť vhodná do jarních tajících vod..Loď příliš nedoporučujeme do pomalé, líně tekoucí vody..

 

Kajak Bert V-servis modrý

Pohodlný kajak s rozumnou délkou, pro  jednu osobu do 120kg váhy. Vhodný jak pro začátečníky, tak na vody typu WW. Disponuje větším výtlakem, je obratný, dobře zatáčí a odpouští chyby. Kajak máme v maximální výbavě, vše je dobře nastavitelné. Délka 3m, 17kg. Stabilní, prostorny, rychlý, pohodlný. Vyvážené jízdní vlastnosti ocení i začátečník.

 

 

Kajak Bert V-servis červený

U nás si můžete opět vybrat v našich oblíbených národních barvách. Červená, modrá. Parametry kajaků jsou stejné. Ke kajaku od nás samozřejmě dostanete kajakové pádlo, špricku, popř. vestu a helmu.

 

 

 

Nafukovací kajak Solar 3

Nafukovací kajak s rozmanitým rekreačním využitím až pro tři osoby. Rybníky, moře, jezera, řeky do stupně obtížnosti WW2. Lze použít jako výborný, prostorný a rychlý rybářský kajak. Sedačky jsou variabilní, lze používat jednu, dvě nebo tři. Kajak je tříkomorový a nafouknutí pumpou trvá cca 5 minut. Délka 410cm, šířka 80cm, váha 18kg, nosnost 270 kg. Nafouknutý kajak unese na rameni jeden dospělý člověk..

 

Záchranné vesty Baby V-servis

Certifikované záchranné vesty Baby pro vaše nejmenší zlatíčka pro pocit jistoty a bezpeční  Vesty mají reflexní pruhy. Opatřeny jsou záchranným límcem, rozepínacími popruhy vpředu a přezkou mezi nohama proti nechtěnému vyklouznutí. Velikost 1-3.

 

Plovací vesty V-servis

Komfortní vodácké vesty moderního střihu s certifikátem bezpečnosti ISO. Velíkost XS-XXXL.

 

 

 

 

Kanoistické, raftové pádlo

Velice kvalitní pádlo s duralovou žerďí, oválným zpevněním a narážecí hlavičkou 9 cm.

 

 

Kajakové pádlo V-servis

Je vhodné pro turistiku. Lopatka z termoplastu. Duralová žerď s oválným zpevněním.

 

Barely 50 l

Ke každé lodi si můžete zapůjčit padesáti litrové barely - konve. Máme dva druhy sudů podle typu lodi. Do každé kánoe padnou na míru. Mají široký šroubovací uzávěr se silikonovým těsněním a obvykle se vejdou napříč nebo na stojáka do lodě či raftu. Úchyty umožňující snadnější nošení. Výška 55cm, průměr 40cm, průměr hrdla 25cm.

 

Přídavná sedačka

Přídavný, velice pohodlný, pěnový sedák jako čtvrtá sedačka.

 

 

Lodní pytel

Kvalitní, odolné a nepromokavé lodní pytle o obsahu 80-100 l. Lodní pytel zajistí bezepečné uložení vašich věcí a je důkladnou ochranou proti namočení. Pytle doporučujeme zejm. v kanoi tam, kde je pro třetího vodáka nedostatek místa na bagáž. Pytel lze uložit např. do špice lodi...

 

Helma

Helma pro rafting a vodní turistiku. Lehká a pevná, uvnitř vypolstrovaná. Různé velikosti.

 

Házecí pytlík Házečka

Pro vaší bezpečnost a pocit jistoty, zejména s méně zdatnými plavci, pro vás máme záchranný házecí pytlík - házečku s lanem o délce 20m ! Pytlík i lano je plovoucí a v reflexních barvách. Popruh umožňuje přivázání k vestě nebo ke karabině apod.

 

Zámek a ocelové lano

Pokud u nás máte sjednané pojištění proti krádeži plavidel, dostanete od nás ZDARMA k zápůjčce zámek s certifikací vysoké bezpečnostní třídy se zvýšeným ochranným třmenem a ocelové lano k zabezpečení plavidel.

 

Bez sjednaného pojištění ocelové lano a zámek půjčujeme pouze za poplatek, avšak bez záruky a za případně odcizená plavidla poté nese plnou odpovědnost zákazník.

 

Provaz + houba

Tak koníčkovací lano a houbu máte od nás na cestu zadarmo...:-))) Každý vám to taky nedá, že??? :-)

 
rychlá poptávka