V-SERVIS | www.pujcovna-lodi-levne.cz | půjčovna lodí, vodácký servis | tel.: 777 662 120 | v-servis@centrum.cz
home - půjčovna lodí půjčovna lodí

půjčovna paddleboardů / V -servis

telefon

777 662 120v-servis@centrum.cz

Půjčovna paddleboardů Tábor

 

Nabízíme zapůjčení značkových, kvalitních a velmi stabilních a lehkých nafukovacích SUP paddleboardů TAMBO vyvinutých designery z České republiky.

 

Pádlováním na paddleboardu přispíváte  k procvičení mnoha skupin svalů na těle najednou, zejm. svalů nohou, zad, břicha, rukou a dále ke koordinaci mysli a těla rozvinutím a udržením smyslu pro cit a rovnováhu.

Paddleboardu se nebojte!  Pokud nechcete pádlovat ve stoje, můžete pádlovat v sedě nebo kleče nebo na něm ležet na břiše a pádlovat rukama!

Ať tak či tak, s paddleboardem si užijete srandu! A o to přeci jde !

 

Ceník půjčovného

Paddleboardy půjčujeme pouze po předchozí domluvě a rezervaci.

                 1den    vratná kauce
Paddleboard + pádlo + pumpa (set)              450,-     dle domluvy
Vesta             50,-              0,-
Helma          25,-              0,-

 

 

 

 

Při vícedenních zápůjčkách poskytujeme individuální slevy !

Ceny uvedeny v Kč včetně 21% DPH. Cena je za jeden den. Vrácení do 18 hod.

 

Charakteristika paddleboardů Tambo V-servis

Naše půjčovna paddleboardů v Táboře disponuje velice kvalitními, stabilními nafukovacími SUP plováky TAMBO vyvinutých v ČR. Nejde o žádné laciné a nekvalitní NO NAME paddleboardy s mnoha nedostatky... Kvalitu plováku poznáte např. podle možnosti vysokého plnícího tlaku(až 25 PSI) a správného středového vyvážení SUP boardu přesně do ruky. Kvalitní plovák se pod vahou člověka neprohýbá !

Paddleboardy TAMBO V-servis jsou velice odolné a díky své šířce 86cm velice stabilní, což ocení každý začátečník...  Naše boardy jsou určené pro širokou veřejnost a hlavně pro Ty, kteří se na paddleboardu teprve učí jezdit, takže i když jste nezkušení, budete mít zážitek již z první jízdy. Plout lze na klidné a i tekoucí vodě. Naše paddleboardy Tambo si můžete vzít  třeba na Lužnici, na Jordán, na Knížecí rybník, na pískovnu, přehradu či kamkoliv k vašemu oblíbenému rybníku či jiné vodě nebo i s sebou na dovolenou k moři apod. Plovák hravě unese najednou dospělého i dítě a doprovod na prkně může dělat třeba i váš pes...

O vysoké kvalitě a odolnosti našeho plováku - paddleboardu svědčí vysoký provozní tlak, na který je možno náš paddleboard nafouknout. Ten činí až 25 PSI !!  Dále o vysokých a nadstandardních užitných hodnotách svědčí nosnost boardu, která je až 135 kg a skutečnost, že se pod vahou člověka neprohýbá.

SUP Paddleboardy Tambo V-servis disponují váhou 10kg, délkou 350cm, šířkou 86cm, výškou 15cm, provozním tlakem 18-20 max. 25 PSI !!, nosností 135 kg a výtlakem 350l. Materiál boardu je mnohovlákno Dropstitsch. 

Doporučené příslušenství k boardu je:

Nastavitelné pádlo, pumpa, vodácká vesta, helma. To vše vám může naše půjčovna paddleboardů Tábor ochotně zapůjčit.

 

 

 

 
rychlá poptávka